aa 6 aArray ( [0] => 6 [1] => 0 ) VES Ploter - plotery, skanery wielkoformatowe, rejestratory temperatury - Nowości


Nowości

Ploter UV NANIVA serii FR

Ploter UV NANIVA serii FR

NANIVA UV serii FR to wielkoformatowe plotery hybrydowe. Z wykorzystaniem rozstawianych stołów można drukować na materiałach o grubości do 30 mm i o powierzchni 1,8 x 2,7 m.

Drukowanie pięcioma kolorami: CMYK + biały, otwiera nieograniczone pole zastosowań dla materiałów i aplikacji.

Nakładanie warstw atramentu w technice UV umożliwia uzyskanie efektu 3D.

czytaj wiecej

Plotery UV NANIVA GP

Plotery UV NANIVA GP

NANIVA UV serii GP jest nowością na polskim rynku. Zaopatrzona w unoszony na 140 mm stolik, drukowanie białym kolorem i spełniająca wymagania nienagannej jakości znajdzie zastosowanie w licznych agencjach reklamowych. Utwardzanie atramentu wrażliwego na promieniowanie UV następuje w ułamku sekundy po wydrukowaniu. Praktycznie więc nie istnieje zjawisko rozlewania się atramentu. A to otwiera ciągle poszerzane pole zastosowań o trudnych do przewidzenia granicach.

Plotery występują w dwóch wymiarach stolika: 60x40 cm i 60x90 cm.

czytaj wiecej

Plotery solwentowe NANIVA VP1645

Plotery solwentowe NANIVA VP1645

NANIVA VP1645 jest nowością na polskim rynku. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, charakteryzuje się bardzo dobrymi, porównywalnymi z osiąganymi przez czołowych producentów parametrami druku. Przy jego produkcji, do wykonania kluczowych dla pracy plotera elementów, wykorzystano podzespoły czołowych japońskich i amerykańskich firm, dzięki czemu uzyskano wysoką stabilność i niezawodność pracy.

Plotery VP1645 pozwalają drukować na większości popularnych mediów do druku solwentowego z zachowaniem jakości i szybkości druku.

czytaj wiecej