Canon iPF755

Canon iPF755

Drukarka imagePROGRAF iPF755 zaprojektowana z myślą o uzyskiwaniu doskonałych wyników we wszystkich środowiskach CAD/GIS pozwala na tworzenie wysokiej jakości wydruków formatu 36 cali/A0 i na szybki zwrot z inwestycji. Wyposażona w dysk twardy 80 GB.

 

 

 

Funkcje

  • Niewielkie rozmiary niosące oszczędność miejsca
  • Oprogramowanie rozliczające umożliwiające kontrolę kosztów i zwrotu z inwestycji
  • Wygodny dostęp z przodu urządzenia
  • Wysoka wydajność, także dzięki zbiornikom z atramentem z możliwością wymiany podczas pracy urządzenia i funkcji wykrywania niedopasowania nośników
  • Wyjątkowa jakość i dokładność
  • Zgodność z formatami plików HP GL/2 & HP-RTL

 

Dysk twardy 80 GB umożliwiający proste zarządzanie drukowaniem


Wysoka wydajność


Drukarka pozwala cieszyć się doskonałą wydajnością — wydruk formatu A0 w trybie roboczym trwa 48 sekund. Technologia przetwarzania obrazów L-COA firmy Canon oraz zgodność z sieciami Gigabit Ethernet zapewniają zadziwiające, szybkie odwzorowanie dowolnych danych, od planów architektonicznych, aż do informacji geograficznych.

Dzięki funkcji wykrywania niedopasowania nośników wydajność zostaje zachowywana także w środowiskach sieciowych. Funkcja działa za pośrednictwem dysku twardego. Jeśli zadanie zostanie przesłane do druku na innym nośniku niż ten, który został załadowany do drukarki, użytkownik jest o tym informowany za pośrednictwem panelu sterowania i może skorzystać z opcji anulowania wydruku, utworzenia wydruku mimo to lub zmiany nośnika. Drukarka iPF755 równolegle wykonuje inne zadania znajdujące się w kolejce.


Ekonomiczna i wydajna

 

Zbiorniki z atramentem z możliwością wymiany podczas drukowania dają maksymalną wydajność.


Wbudowana funkcja rozliczeń pozwala śledzić koszt pojedynczego wydruku i łączny koszt eksploatacji drukarki oraz pozwala wyświetlać dane za pośrednictwem sterownika drukarki i eksportować je do pliku CSV w celu ich wykorzystania we własnych plikach lub systemach. Istnieje możliwość wyboru trybu ekonomicznego, który wykorzystuje mniej atramentu. Oprogramowanie eMaintenance firmy Canon automatycznie wykrywa i informuje o wystąpieniu problemów technicznych oraz o niskim poziomie atramentu, zgłaszając je automatycznie do centrum serwisowego firmy Canon, dzięki czemu można cieszyć się maksymalnym czasem eksploatacji.


Wyjątkowa jakość i dokładność


System pięciu reaktywnych atramentów barwnikowych i pigmentowych firmy Canon pozwala uzyskać żywe kolory i wyjątkowo ostre i cienkie linie, a nowy purpurowy atrament pozwala uzyskać jeszcze lepszą gamę czerwieni. Dzięki precyzji na poziomie +/- 0,1% oraz minimalnej szerokość linii 0,02 mm zyskuje się gwarancję precyzji. Obrazy są odwzorowywane w rozdzielczości 2400 x 1200 dpi, co daje doskonały efekt dzięki bardzo dokładnym, wykorzystującym 15 360 dysz głowicom drukującym.


Stworzona do wymagających zadań


Drukarka iPF755 jest zgodna z formatami pików HP-GL/2 i HP-RTL, co pozwala na konfigurację palety i pióra. Poza sterownikiem HDI dla użytkowników oprogramowania AutoCAD i pakietu Microsoft Office, dostępna jest też wtyczka pozwalająca drukować w programach Word, Excel i PowerPoint bezpośrednio z aplikacji.

Urządzenie jest także wyposażone we wtyczkę dla pakietu Microsoft Office oraz sterownik HDI dla systemu Windows.

 

 

dane techniczne