Canon iPF6000S

Canon iPF6000S

Zaprojektowana z myślą o rynku druku plakatów — drukarka imagePROGRAF iPF6000S zapewnia wyjątkową jakość wydruków w formacie A1 (24 cale) w zawrotnym tempie.

 

 

 

 

 


Funkcje

  • Plakaty i oznakowanie — z zawrotną szybkością
  • 8 kolorów atramentów barwnikowych — dynamiczna gama kolorystyczna
  • Wbudowana kalibracja kolorów i automatyczna korekcja nachylenia
  • Drukowanie bez marginesów
  • Intuicyjne oprogramowanie, w tym PosterArtist Lite firmy Canon

 

Dalsze informacje

 

iPF6000S to niezwykle szybka drukarka wielkoformatowa korzystająca z 8 kolorów atramentów pigmentowych, obsługująca nośniki w formacie 24 cale (A1). Dysk twardy 80 GB i wysokiej jakości sterownik druku firmy Canon zapewniają optymalną efektywność, a oprogramowanie PosterArtist Lite ułatwia tworzenie plakatów.


Wyjątkowa jakość druku


Dzięki rozdzielczości 2400 x 1200 dpi można wydrukować wspaniałe, przyciągające wzrok plakaty. W drukarce iPF6000S zastosowano dwie głowice drukujące z systemem 8 kolorów atramentów barwnikowych LUCIA, dzięki którym można uzyskiwać dynamiczną gamę i gładkie przejścia kolorów, a co za tym idzie — przyciągające wzrok plakaty wydrukowane w rozdzielczości 2400 x 1200 dpi. Wydruki są odporne na zadrapania i blaknięcie przez wiele lat.


Wysoka wydajność


Dwie głowice drukujące również przyczyniają się do zwiększenia szybkości drukowania — format A1 można wydrukować na drukarce iPF6000S w ciągu zaledwie 1 minuty. Zastosowano również dysk twardy 80 GB.


Konsekwentne odwzorowywanie kolorów


Drukarka iPF6000S zawiera nowe narzędzie do kalibracji kolorów firmy Canon, które niweluje różnice kolorów między głowicami drukującymi lub drukarkami w zaledwie 10 minut.


Łatwa obsługa


Odpowiedni zestaw wielu przydatnych funkcji sprawia, że drukarka iPF6000S jest łatwa w obsłudze. Na górze drukarki umieszczono duży wyświetlacz LCD, a wskaźniki poziomów atramentów zapobiegają niespodziewanym brakom w tym zakresie. Natomiast dzięki automatycznej korekcji nachylenia wydruki są zawsze doskonale wyrównane.


Drukowanie wspaniałych plakatów i nie tylko


Bez wcześniejszego doświadczenia można zaprojektować plakaty, jak prawdziwy profesjonalista, dzięki rewelacyjnemu oprogramowaniu PosterArtist Lite firmy Canon. W zaledwie czterech prostych krokach można przygotować profesjonalnie wyglądające plakaty i banery korzystając z wielu różnych szablonów, bezpłatnych obrazów w wysokiej rozdzielczości i klipartów. Oprócz tego, drukarka iPF6000S umożliwia uzyskiwanie wydruków bez marginesów do tworzenia plakatów, które zawsze skupią na sobie całą uwagę.

Oprogramowanie dodatkowe

Oprogramowanie Digital Photo Front Access umożliwia importowanie zdjęć z aparatów cyfrowych i korzystanie z przydatnych narzędzi graficznych do ich edycji, zanim zostaną umieszczone w projektach plakatów.

Dodatek firmy Canon do programu Photoshop umożliwia przekształcanie obrazów 16-bitowych z programu Photoshop na obrazy 12-bitowe przeznaczone do wydruku na drukarkach imagePROGRAF.

 

 

dane techniczne