EKOSOLWENTOWE

OKI

Wyjątkowo wszechstronny ploter solwentowy
Najnowszy ploter w rodzinie ColorPainter, drukuje na mediach o szerokości 64 cali, z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższych modeli, RIP Onyx w standardzie oraz 2-letnią ochronę gwarancyjną (wliczając w to głowicę, bez ograniczeń co do ilości przelanego tuszu).

zobacz więcej

NANIVA VP640 .X2

Ploter solwentowy VP640.X2 to nowa, ekonomiczna wersja drukarki usytuowanej w szeregu NANIVA VP. Ploter drukuje w technologii Ink-Jet z wykorzystaniem głowicy DX7 oraz niezawodnych, stabilnych atramentów ekosolwentowych. Uzyskano bardzo dobrą jakość wydruków w każdej prędkości i rozdzielczości. Profile do drukowania przygotowane zostały pod materiały powszechnie wykorzystywane w Polsce, jest więc gwarancja, że wspomagany przez RIP PhotoPrint proces druku osiąga założone barwy i nasycenia optymalizując przy tym zużycie atramentów.

Ploter dostarczany jest z programem RIP PhotoPrint, profilami do druku oraz zestawem zalecanych atramentów.

 

zobacz więcej

NANIVA VP1645

NANIVA VP1645 jest nowością na polskim rynku. Pomimo stosunkowo niskiej ceny, charakteryzuję się bardzo dobrymi, porównywalnymi z osiąganymi przez czołowych producentów parametrami druku. Przy jego produkcji, do wykonania kluczowych dla pracy plotera elementów, wykorzystano podzespoły czołowych japońskich

i amerykańskich firm, dzięki czemu uzyskano wysoką stabilność

i niezawodność pracy. VP1645 pozwala drukować na większości popularnych mediów do druku solwentowego z zachowaniem jakości i szybkości druku.

zobacz więcej