Rejestratory

Kieszonkowy rejestrator wielkości fizycznych GRAPHTEC GL100

GL100

Rejestrator GL100 jest kompaktowym, wręcz kieszonkowym, rejestratorem wielkości fizycznych. Umożliwia pomiar i rejestrację, w maksymalnie 4 kanałach, takich parametrów jak: temperatura, wilgotność, napięcie i natężenie prądu, przyśpieszenie, wielkość promieniowania UV, natężenie CO2. Rodzaj mierzonego parametru określają moduły wejściowe, których typ jest konfigurowany w miarę potrzeb. Mierzone dane są zapisywane w pamięci wewnętrznej (RAM 4,9 MB) lub na karcie micro SD. Standardowym wyposażeniem rejestratora jest oprogramowanie umożliwiające analizę zapisanych danych oraz sterownie rejestratorem. Dostępne są aplikacje na PC i urządzenia mobilne (Android OS, iOS). Oferowane są dwa modele rejestratora: GL100-WL (interface USB, WLAN) oraz GL-100N (interface USB). Rejestrator GL100-WL jest wyposażony dodatkowo w 1 wyjście alarmowe - komunikat ostrzegawczy jest wysyłany jako e-mail.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL240

GL240

Rejestrator GL240 jest dziesięciokanałowym rejestratorem temperatury, wilgotności
lub napięcia. Posiada dziesięć izolowanych analogowych, wielofunkcyjnych kanałów wejściowych, trzy kanały przeznaczone do pomiarów sygnałów logicznych lub impulsowych, jedno wejście sterujące (triger), oraz trzy wyjściowe kanały alarmowe. Wyposażony jest w czytelny, 4,3 – calowy wyświetlacz LCD, który umożliwia doskonały podgląd ustawionych parametrów oraz przechwytywanych sygnałów analogowych i cyfrowych. Przechwycone dane są zapisywane na karcie SD o maksymalnej pojemności 32 GB. Standardowym wyposażeniem rejestratora jest Karta o pojemności 4 GB, która umożliwia zapisanie danych mierzonych w dziesięciu kanałach przez okres do 365 dni (próbka co 10s).

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL820

GRAPHTEC GL820 jest 20 – to kanałowym (w standardzie), z możliwością rozbudowy do 200 kanałów, rejestratorem wielkości fizycznych. Posiada 20 izolowanych, wielofunkcyjnych, analogowych kanałów pomiarowych, 4 kanały do pomiaru sygnałów logicznych/impulsowych, 1 wejście sygnałów sterujących i cztery wyjścia sygnałów alarmowych.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL840

GL840

GL840 jest poręcznym, kompaktowym, wielokanałowym (w standardzie 20 kanałów) rejestratorem z wyświetlaczem wielkości 7”. Wszystkie kanały są wzajemnie odizolowane oraz odizolowane od masy. W prosty sposób można rozszerzyć konfigurację układu pomiarowego od 20-kanałowego standardu do maksimum 200 kanałów. Każdy z kanałów pomiarowych umożliwia pomiar napięcia/prądu (4-20 mA), temperatury i wilgotności. Jednocześnie można rejestrować w czterech kanałach sygnały impulsowe. Cztery wyjścia alarmowe umożliwiają wykorzystanie rejestratora w układach automatycznej regulacji mierzonych parametrów. Przechwycone dane zapisywane są na karcie SD o pojemności do 32 GB. Karta SD o pojemności 4 GB, stanowiąca standardowe wyposażenie rejestratora, umożliwia zapisanie wyników pomiarów (z 20 kanałów pomiarowych, próbka co10 s.) zarejestrowanych w okresie ponad 365 dni.

zobacz więcej

Wielokanałowy rejestrator temperatury, wilgotności, napięcia GRAPHTEC GL900

  GRAPHTEC GL900 jest wielokanałowym szybkim rejestratorem napięcia, temperatury, wilgotności i sygnałów impulsowych. Oferowane są dwa modele cztero i ośmiokanałowy. W zależności od modelu posiada 8 (4) wielofunkcyjnych, izolowanych wejść analogowych, 4 wejścia sygnałów logicznych/impulsowych i cztery wyjścia sygnałów alarmowych.

zobacz więcej

Rejestrator modułowy wielkości fizycznych GRAPHTEC GL7000

GRAPHTEC GL7000 to uniwersalny rejestrator wielokanałowy wielkości fizycznych. Modułowa budowa umożliwia indywidualną konfigurację rejestratora. W efekcie wykorzystania specjalistycznego oprogramowania i dzięki modułowej budowie uzyskano urządzenie nowej generacji pozyskiwania danych.

Służy do pomiaru w dowolnej chwili czasowej wybranego sygnału (wielkości fizycznej) przez określoną liczbę kanałów oraz przedział czasowy. Zmierzy każdą wielkość fizyczną, której właściwość da się przetworzyć na napięcie.

Modułowa budowa jednostki pomiarowej pozwala na ekspansję aż do 112 kanałów. A specjalizowany software pozwala na podłączenie do jednego komputera aż 10 rejestratorów i prowadzenie badań aż w 1120 kanałach jednocześnie.

zobacz więcej