UV

DACEN

DRUKARKA TABLICOWA UV DACEN

Drukarka UV DACEN jest niezbędnym narzędziem do profesjonalnego wykonywania wysokiej jakości wydruków na różnych powierzchniach w zakładzie poligraficznym, produkcji reklamy i w innych gałęziach przemysłu. Poprzez staranne, profesjonalne wykonanie oraz dzięki profesjonalnemu zastosowaniu drukarki UV Dacen dołączają do najlepszych.

Ploter wyposażono w głowice Toshiba, co daje gwarancję niezawodności, długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Jakościowo, ploter ten konkuruje z wydrukami z innych europejskich firm. Stół plotera wyposażono w silny podsys dzielony na sekcje. Przewidziano, że ploter może drukować 7 kolorami (CMYK, LC, LM,W) oraz Varnish.

Drukarki wykonano w wersjach ze stołem o wielkości od 60x90cm do 250x300cm.

zobacz więcej

DACEN DG-6090

DRUKARKA TABLICOWA DACEN DG-6090

Poszukujący niezawodnego i precyzyjnego narzędzia do produkcji gadżetów reklamowych, elementów ozdobnych wyposażenia wnętrz w ceramice, szkle, drewnie i innych, a także do druku ma materiałach cylindrycznych powinien uważniej zapoznać się z załączonym folderem, mozliwościami zastosowań drukarki DG-6090.

Ploter został wyposażony w głowice Toshiba, co daje gwarancję długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Ploter wykonany został do druku 7 kolorami (CMYK, LC, LM, W) oraz Varnish.

zobacz więcej

NANIVA UV FR

NANIVA UV serii FR to wielkoformatowy ploter hybrydowy. Z wykorzystaniem rozstawianych stołów można drukować na materiałach o grubości do 30 mm i o powierzchni 1,8 x 2,7 m.

Drukowanie pięcioma kolorami: CMYK + biały, otwiera nieograniczone pole zastosowań dla materiałów i aplikacji.

Nakładanie warstw atramentu w technice UV umożliwia uzyskanie efektu 3D.

zobacz więcej

NANIVA UV GP

NANIVA UV serii GP jest nowością na polskim rynku. Zaopatrzona w unoszony na 140 mm stolik, drukowanie białym kolorem i spełniająca wymagania nienagannej jakości znajdzie zastosowanie w licznych agencjach reklamowych. Utwardzanie atramentu wrażliwego na promieniowanie UV następuje w ułamku sekundy po wydrukowaniu. Praktycznie więc nie istnieje zjawisko rozlewania się atramentu. A to otwiera ciągle poszerzane pole zastosowań o trudnych do przewidzenia granicach.

Maszyna występuje w dwóch wymiarach stolika: 60x40 cm i 60x90 cm.

zobacz więcej