DACEN

DACEN

DRUKARKA TABLICOWA UV DACEN
Drukarka UV Dacen przeznaczona jest głównie do obsługi dużych formatów w systemach druku cyfrowego UV w branży reklamy i innych specyficznych gałęziach przemysłu ale również do prac projektowych, badawczych, wykonywania prac na zlecenie. Dostępne są modele DG-6090, DG-1510, DG2513, DG-2030, DG-2530, gdzie tylko model 6090 jest ploterem małego formatu.
Ploter wyposażono w głowice Toshiba, co daje gwarancję niezawodności, długiego czasu bezawaryjnej pracy i jakości. Jakościowo, ploter ten konkuruje z wydrukami z innych europejskich firm. W tym kontekście atrakcyjność cenowa umieszcza go na topie ofert.
Ploter wyróżnia się też precyzją wydruku uzyskaną dzięki zastosowaniu dokładnych, zintegrowanych mechanizmów.
Ploter wyposażono w silne wentylatory wytwarzające podciśnienie, a stół plotera podzielono na sekcje. Wyłączając sekcje i część wentylatorów ogranicza się zużycie energii elektrycznej, a w sekcjach uzyskuje się bardzo skuteczne trzymanie materiału. Jest to niezwykle istotne w przypadku wykorzystywania plotera w przemyśle meblowym, szklarskim i innych, gdzie mamy do czynienia z dużymi, ale i różnymi formatami oraz znaczną wagą medium. Przewidziano, że ploter może drukować 7 kolorami (CMYK, LC, LM, W) oraz Varnish.
W komplecie dostarczamy również atramenty dostosowane do głowic Toshiba. Instalując, zaopatrujemy ploter w stację roboczą z monitorem i oprogramowaniem.
Dystrybutorem ploterów DACEN w Polsce jest firma VES PLOTER.

pobierz folder DG